Levi x Eren

2. dubna 2014 v 20:16 | Azumi |  Povídky jiných autorů
Hola hola!!! přináším vám sem povídku od autorky Azumi :3 moc jí děkuji že mi napsala a doufám že se vám její práce bude líbit...

Dny ubíhaly a tým seděl, jako každý večer, v tmavé místnosti, v budově jejich přebývání a při horkém čaji. Den co den očekávali příchod kapitána. Rivailla. Který vyjednával o to, aby Erena směl mít pod dohledem. Eren byl také jedním z čekajících. Netušil nic o tom, co vlastně jejich kapitán dělá celou tu dobu, kdy je pryč. Stejně jako zbytek týmu. Hodiny odbíjeli devátou hodinu a Eren si nakvašeně vzdychl. Kde vězí? Pomyslel si.
"Určitě přijde, slíbil to," snažila se uvolnit atmosféru Petra. Jenže Erena to rozhodilo ještě víc. Její nadějný hlas pokazila nejistá tvář, která potvrzovala stejný pocity jako u všech z týmu. Nikdo tomu nevěřil a den ode dne cítili čím dál menší šanci, že se uvidí nebo dozví, co se děje. Jak dlouho Rivailla už neviděli? Týden, měsíc nebo snad déle? Kde je? To pobíhalo každému z nich v mysli. Eren přejel nervózní Petru pohledem. Moc dobře si uvědomoval city, které chová k Levimu. Štvalo ho to. Nevěděl proč. Toužil vědět o kapitánu více. Byl pro něj záhady a ty on miloval. Kapitána se ale neptal. Neměl odvahu. I když byl výrazně menší, vzbuzoval respekt. Sledoval ubíhající páru nad šedým hrnkem a zamyslel se. Mohl by mít snad Rivaille ženu? Tahle myšlenka ho vykolejila natolik, že nevědomky kopnul do stolu, čímž si připoutal pozornost ostatních. Avšak tvářil se jakoby nic. Jakoby to on neudělal. Po chvíli uvažování nad jeho nesmyslnou myšlenkou, tenhle nápad vyloučil. Heichou je zodpovědný muž a ženu by si nejspíše hledal těžko. S jeho detailním uklízením by málokterá vydržela déle, než týden. Ovšem může být jednou jeho špatnou stránkou to, že je chlípník, který si rád užívá se ženami na jednu noc? Jeho vyjadřování by k tomu jen přidávalo. Ale i nad tímhle Eren zavrtěl hlavou. Věřil, že Levi dělá něco pro tým. Mezitím, Rivaille vyšel z budovy, kde se konalo dnešní jednání, kdo Erena bude mít v moci. Těchto jednání už bylo nespočet. Rivaille to tajil, jelikož tvrdohlavost Erena zná a rozhodně by se do toho chtěl přimíchat. Měl ho přečteného a věděl o něm spoustu věcí. Jenže teklo mu do bot. Rozhodnutí se sklánělo k Policii, která by s Erenem jednala neférově. A po několika testech, by ho zabili. To ale Levi nechce dopustit! Zlostně kopnul do sudu, který uviděl před sebou. Poté vedle něj usedl a sklopil zrak. Promýšlel další strategii, s kterou by mohl při příštím jednání obrátit kartu na tu lepší stranu. Nepřiznával si to, ale na tom sebevědomým idiotovi mu záleží. Od prvního setkání ho nemohl dostat z hlavy, a tak si o něm zjišťoval informace. Jen tak z hecu, aby věděl. Po výstupu při soudu o Erena, mezi nimi vzniklo podivné pouto. Rivaille si u Erena vytvořil nějaký "strach", ale to bylo právě to, proč se tak moc přitahovali navzájem. Zvedl hlavu a podíval se na oblohu nad sebou. Obličej mu osvítil měsíc a drobné hvězdy. Jak moc mu Eren chybí. Chtěl cítit jeho přítomnost, chtěl vědět, že je a bude v bezpečí. Měl by ho navštívit. Ne jen jeho, celý tým, očekávající, kdy Heichou dorazí se zprávami, co a jak bude. Uvědomil si, že dlouho nepodal žádný informace. Eren zřejmě vybuchuje zlostí a ostatní se ho snaží uklidnit. Při představě se pousmál. Zvednul se a z hlavních dveří vyšel velitel Erwin. Levi se ohlédnul.
"Už nezbývá moc šancí," řekl pochmurně. Levi chytl opět zlost a kopnul do stejného sudu jako předtím, který zavrávoral a chystal se spadnout. Ale velitel ho zastavil matným pohybem rukou a promluvil.
"Levi, stále tu šanci máme. Nesmíš to teď vzdát," jeho hlas byl najednou drsný a kázavý. Chytnul Leviho kolem ramen a pokračoval.
"Měl bys je obeznámit se situací. Hlavně…"
"…Erena, já vím," skočil mu do řeči Rivaille a zlostně si odfrknul. Erwin se smutně zahleděl na sud.
"Nechceš si zajít na drink? Máme po službě," začal pozvolně blonďák.
"Ne," odmlčel se Levi.
"Musím za svým týmem a za Erenem."
Erwin se pousmál. Takhle znal Rivailla. Zodpovědný jako vždy. Ale Erenova trpělivost vyprchávala. Nehodlá na něj čekat věčnost. Rázně se zvedl a ticho přerušilo prudké zavrzání židle pod tlakem.
"Už na to vážně nemám nervy!" vykřiknul k tázavým pohledům.
"Erene," řekl Auruo. Eren ho nenávistně přejel pohledem.
"Počkej ještě. Dej mu čas, nikdy nás nezklamal."
"Nikdy? Tak teď poprvé!"
Sám sebe nepoznával. Kde se v něm bere ten všechen vztek? Proč ho to tak štve? Nedokázal odpovědět. Představa opilého Rivailla ho namíchla ještě víc. V tom někdo z venku stiskl opatrně kliku. Připoutalo si to k sobě všechny doufající pohledy. Každá sekunda se najednou vlekla ještě pomaleji. Dveře se vrzavým zvukem otevřely a všem v místnosti padla čelist.
"Oj, oj, Erene, klidni se," zazněl ten otrávený hlas, který každému začínal dokonce i chybět.
"Heichou!" vyletěla ze židle Petra jako poblázněná fanynka a hrnula se k Levimu na pomoc s kabátem.
"Je tam pěkná zima," pronesl do prázdna, jakoby se nic nedělo.
Dělá si srandu?! Dojde a začne mluvit o tom, že je venku zima?! Myslel si Eren. Celý se třepal a nedočkavě sledoval unuděný obličej Rivailla. Řekne nám něco nebo bude jen očumovat? Vřelo v Erenovi.
Rivaille slyšel rozhovor, který proběhl těsně před jeho příchodem, a značně se ho to dotknulo.
"Heichou, řeknete nám, co teď bude a kde jste vůbec byl celou tu dobu?" začala naléhavě Petra. Za ty roky věděla, jak na něj musí.
"Jde hlavně o Erena," řekl a následně se posadil naproti osobě, o které mluvil. Rukou si nudně podepřel bradu. I když ve vnitru se cítil úplně naopak. A začal vysvětlovat plán. Eren zbystřil a sledoval ústa Rivailla pohybující se v rytmu jeho slov. Chvíli se potopil do představ, jaké by to asi bylo je líbat? V duchu se okřiknul, zalapal po dechu, zatřepal hlavou a tím nechal své myšlenky odplout.
"He? Erene, chytáš snad blechy?" neodpustil si Levi. Než Eren stačil reagovat, Heichou pokračoval ve vysvětlování plánu. Byla naplánována výprava, ale Eren se v tom ztrácel. Nevnímal nic jiného, než to, že je Rivaille tady, přímo naproti něj. Srdce mu bušilo a v uších mu šustilo. Co se to pořád děje? Levi ho propaloval pohledem a to ho vyvádělo stále více z míry. Rivaille se odmlčel, zbytek ani nedutal.
"Tak běžte si lehnout, vyrážíme brzy ráno. Nepřejte si mě, když zaspíte," rozpustil celý tým a sám šel do svého pokoje. Po cestě se zastavil u Erena a pohladil ho po vlasech. Moc rád si ho dobíral tímhle způsobem.
"Taky bys měl jít spát."
"Hmmm…" zamručel. Bublalo to v něm. Levi se pousmál. Miloval, když se takhle roztomile zlobil. Bez ohlednutí odešel a nechal chlapce nabručeně sedět v kuchyni. Ozvalo se poslední zaklapnutí dveří a hnědovlasý chlapec v místnosti zůstal sám. Hlasitě si oddechl a na to se tiše zvednul a líným, kolébavým krokem se vydal do svého pokoje. Bylo toho trochu moc. V hlavě se mu honilo tolik otázek, na které není schopný odpovědět. Dveře za ním zaklaply a zavládlo ticho. Eren si lehl na svou ne zrovna pohodlnou postel a s rukama nad hlavou přemýšlel. Záhada Rivaille mu zvesela zabrala každou jeho myšlenku a nechtěla mu dát pokoj. V tom se ozvalo tiché zaklepání, které ho vyrušilo. Protáhl se a vyskočil na nohy. Že by to byla Mikasa?
Ale než stačil vůbec otevřít, osoba byla rychlejší, vtrhla tam sama a bleskově za sebou zavřela.
"Heichou?" žasl Eren nad příchodem právě té osoby, co mu tak vrtala hlavou.
"Buď zticha Erene, nikdo nesmí vědět, že tu jsem," zašeptal.
"Ale po…"
"Ticho!" zasyčel výhružně a dal mu dlaň před pusu, čímž mu ji zacpal. Poslouchal, co se děje za dveřmi. Eren napětím ani nedýchal. No, ani si to nedovolil na Rivaillovu dlaň. Byla až překvapivě hebká a příjemná. Předčila jeho očekávání. Cítil, že mu rudnou tváře a jeho teplota pomalu stoupá, tentokrát to nebylo vztekem, ale něčím zcela jiným. Najednou se dlaň posunula o něco výš.
"He?" vypadlo z Erena, když se zastavila na jeho čele.
"Nemáš horečku? Jsi nějaký horký."
"Ne, určitě nemám, jsem v pohodě," a vymanil se ze starostlivých dotyků.
To, že si toho všiml, mu na nervozitě jen přidalo. Cítil se, jako by se každou chvíli měl rozpustit. Ehm, ale co on tady vlastně dělá?
"Nemáte spát, Heichou?" začal slušně.
"Hm, jo, mám."
Erena odpověď zarazila. Ehm? Co zamýšlíte, Rivaille-heichou?
"Vím, že jsi mě předtím neposlouchal, poznal jsem to," začal a pohlédl mu do očí.
"…proto tě jen chci informovat, že je tu možnost, že mi tě vezmou a na starost tě budou mít ti z Policie. A jak víš, využijí tě jen na pokusy a pak tě zabijí, krysy…" nezapřel svůj pestrý slovník a znechuceně si odfrkl. Eren jen přikyvoval, na víc se nezmohl. Tohle celou dobu vyřizoval? A on ho podezíral z nemravností? Sám sobě právě přiznal, že se choval celou tu dobu jako absolutní idiot. Rivaille si stále povídal o vážnosti této situace, i když věděl, že Eren má právě na starost něco jiného.
"Promiňte mi to…" přerušil až nudné vyprávění Eren.
"He?" zastavil se nad tím Levi. Tvář Erena málem zaplavily drobné slzy.
"Snad kvůli tomu nebudeš brečet, jsi chlap, sakra, Erene."
"Ale… to…já…vás podezíral, že…" nedokázal ze sebe vymáčknout. Nakonec se jen odmlčel a pozorně sledoval špičky svých bot.
"Podezíral? Z čeho?"
Eren nad tím jen zavrtěl hlavou a sotva udržel slané kapičky vody. Rivaille vycítil příležitost. Chytnul ho za sklopenou bradu a přiměl, aby se mu podíval do očí. Erenův ustrašený výraz ho pobavil a ještě více vybízel k polibku. Zlehka se přiblížil a opatrně otřel rty o ty jeho. Eren už neudržel slzy, a proto je nechal pomalu stékat po jeho tváři. Rivaille je otřel a ušklíbl se.
"Chyběl si mi," pověděl Levi a pevně ho objal. Tohle Eren ani v nejmenším nečekal, nikdy neslyšel takovou zranitelnost v jeho hlase. Své ruce nechal podél těla a vnímal jen objetí milované osoby. Že by tu celou dobu měl Rivaille stejné pocity? Kdo ví. Výška Rivailla dovolila, aspoň na chvíli, Erenovi pocit, že je v něčem lepší a větší. Ale stále nechápal, co se mu snaží říct… Najednou ho pustil z objetí a jeho tvář byla přímo před Erenovým obličejem. Chvíli napětí přerušil něžný polibek ze strany Rivailla. Eren konečně věděl, jaké ty rty jsou a jeho touha ochutnat je, se právě naplňovala. Z nevinného polibku se stal vášnivý, chtěný z obou stran. Nakonec se odpojili, pro nabrání kyslíku. Těžce oddechovali a Eren slyšel jen jeho rychle bušící srdce. Rivaille na tom nebyl lépe. Nečekal, že by to dopadlo takhle. Ale chtěl více. Proto pomalu dožduchal Erena k jeho posteli, až na ni oba dva spadli.
"Miluju t- teda, vás," vypadlo z Erena po dalším polibku věnovaným od Leviho.
"Tykej mi, prosím tě," řekl jen Levi a umlčil ho, na důkaz toho, že jeho city k němu jsou stejné a jestli ne větší.
Bylo ráno a Eren se probudil. Vedle sebe slyšel oddechujícího Rivailla. Co, že se to stalo? Sakra! Vždyť on…
Eren s otevřenou pusou nevěřícně koukal před sebe, ani si nevšiml že Rivaille je už vzhůru.
"Dobrý ráno," ucítil polibek na jeho krku.
"Dobrý…" stále se nemohl vzpamatovat. Avšak jeho přemýšlení, jestli opravdu skončil v posteli s tímhle sadistou, se ztratilo, když ucítil ty rty, po kterých přece jen už dlouho toužil.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ani Mordego Ani Mordego | 26. května 2014 v 18:38 | Reagovat

to je skvěle napsané, dokonce ani ne OOC! oceňuji!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama