I hate you

24. ledna 2014 v 18:25 | Kitsune |  Povídky-jednorázovky


jedná se o povídku, do které je vložena písnička :)))))) nooo byl to pokus.... písnička: I hate you-Sick puppies..........

Every time I end up breaking you
You change into
Something worth keeping
Every time I'm close to saving you
You grow into
A sin worth believing
You're everything I ever wanted but
It's never enough
You're never enough

Zmučené tělo připoutané k židli. V očích výraz zoufalství, bolesti, smutku. Nedokázal jsem ji ochránit, i když jsem přísahal, že bych za ní položil i vlastní život. Tolik jsem ji miloval. Víc než kohokoliv jiného. Proč to muselo dopadnout takhle? Proč ona musela trpět za mé vlastní chyby? Nevím, čím vším si musela projít, ale z jejího pohledu bylo jasné, že by raději volila smrt než to prožít znovu. Nevěděl jsem co jí říct. Pomalu jsem se k ní rozešel. Na tváři se jí na chvíli mihl šťastný úsměv, který vzápětí zmizel. Ve tmě za ní se zalesklo ostří katany. Zbledla. Po tváři ji steklo pár slz, než zavřela oči a smířila se se svou smrtí. Něco zasvištělo a její hlava dopadla s žuchnutím na zem. Chtěl jsem zařvat, ale vlastní hlas mě zradil. Padl jsem na kolena a tvář schoval do dlaní. Ozvala se ozvěna kroků, které se ke mně přibližovaly.


I never knew until I got a taste
What a waste
For what I had been through
'Cause nothing ever really makes that change
I'm so ashamed
Of what I did to you
I had to let you in to feel that rush
You were too much
Way too much

Zvedl jsem hlavu a oči plné slz jsem upřel k dívce přede mnou. Z katany, kterou držela ještě stále odkapávala krev. Hned jsem poznal, kdo to je. Zastavila se.

I never knew until I got a taste
I'm so ashamed
Of what I did to you

Naklonila trochu hlavu na stranu a dívala se na mě. Na tváři jí pohrával úsměv. Začala se ke mně pomalu přibližovat. Couval jsem před ní, dokud jsem na svých zádech neucítil studenou zeď. Snížila se, aby mi viděla zpříma do očí. Na tváři stále ten úsměv. Vztáhla ke mně ruku a zkrvavenou dlaní mě pohladila po tváři.


I'll take whatever I can take
Whenever I can take it
If it ever comes

Poprvé v životě jsem viděl její skutečné já, které zůstalo skryté před zraky všech. Tam. Hluboko v ní. Jak jsem mohl být tak slepý? Jak jsem mohl dovolit, aby ublížila té, kterou jsem miloval? Proč jsem svou jedinou lásku nedokázal ochránit před zrůdou. "Ty svině," procedil jsem skrz zuby. Zasmála se. Byl to ledový smích, který ve mně vyvolával strach. Naklonila se k mému uchu a zašeptala: "To tys tuhle zrůdu stvořil. Nemusela takhle dopadnout. Je to jenom TVOJE vina." "Nenávidím tě," v těch dvou slovech se odráželo vše. "Taky tě miluju," řekla zvonivých hlasem a políbila mě. Cítil jsem ostrou bolest a v ústech kovovou pachuť krve. Zatmělo se mi před očima.

I hate you when you're gone
I hate you turn me on
I hate the way I need you when
I don't know where you are
I love it even more
When I find you on the floor
I know you think you hate me
But I will always hate you more
Round and round and...

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama